به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صادق رئیسی کیا کارشناس فوتبال در برنامه نبض ورزش شبکه خبر گفت: ما در کمیته های مهم کنفدراسیون آسیا از جمله کنفدراسیون مسابقات حضور نداریم درست است دوستان زحمت خیلی زیادی کشیده اند، ولی در دقیقه نود و بعد از این که تصمیم ها گرفته شده، حرف من این است که با این کیفیت مدیریت ورزشی ورزش ما روز های خوبی نخواهد داشت و دیپلماسی ورزشی ما در حد صفر است، بعد از اتفاقی که با عربستان افتاد انتظار می رفت که مدیران ما هوشمندانه و فعالانه تر عمل کنند تا شاهد این دست مسائل نباشیم.
این کارشناس گفت: البته در این که تصمیم کنفدراسیون غیرمنطقی، غیر عادلانه و سیاسی بوده شکی نیست.
انصاری فر مدیرعامل پرسپولیس نیز با دفاع از تلاش و دستاوردشان در مذاکرات کنفدراسیون آسیا گفت: موضع گیری قاطع ما با عث شد کنفدراسیون آسیا عقب نشینی کند و ما در این پروژه برنده شدیم اگر این اتفاق نمی افتاد ما ۲ تا ۳ سال محروم می شدیم و این خطر تیم ملی ما را هم تهدید می کرد و به علت ضرر و زیان اسپانسر ها جریمه مالی هنگفتی هم می شدیم و از طرف دیگر مثل قضیه عربستان کلا از میزبانی محروم می شدیم. آن ها که انتقاد می کنند یا در جریان کل ماجرا نیستند یا دستی در آتش تیم های باشگاهی ندارند.
شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال هم از دستاورد مذاکره با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا دفاع کرد و گفت البته ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا بی کس و کار نیستیم و ایرانیان زیادی آنجا مشغول هستند از جمله در کمیته داوران، کمیته بانوان و ... و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال هم ایرانی است منتهی ما در شرایط سیاسی و منطقه ای و اقتصادی ای گیر افتاده ایم که همه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار