رشت - ایرنا - با انجام هفته هفدهم و پایانی دور رفت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم سپیدرود با شکست برابر فجرسپاسی، هفتمین شکست متوالی خود را متحمل شد، تیم های ملوان و داماش نیز در بازی های خانگی برابر حریفان خود به نتیجه مساوی دست یافتند.

در جریان این رقابت ها، تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه روند ناکامی های خود در شیراز با نتیجه سه بر صفر مغلوب فجر سپاسی شد، تیم داماش در رشت برابر آلومینیوم اراک به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت و تیم ملوان بندرانزلی نیز در یک دیدار خانگی برابر تیم قشقایی شیراز به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.
با توجه به بازی های انجام شده ، تیم فوتبال داماش گیلان در ورزشگاه سردار جنگل رشت رو در روی تیم آلومینیوم اراک قرار گرفت که در نهایت دو تیم به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند تا هر تیم یک امتیاز از این بازی سخت را کسب کند.
در جریان این بازی که از هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور برگزار شد، هر دو تیم در نیمه اول، یک بازی پرتحرک را در میانه میدان به نمایش گذاشته و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه دوم نیز هر دو تیم تا حدی احتیاط را کنار گذاشته و حملاتی را روی دروازه هم پایه ریزی کردند اما این حملات نیز چندان موثر واقع نشد،در ۱۵ دقیقه پایانی بازی ،تیم داماش به دلیل میزبانی و حمایت طرفدارانش بر بازی تسلط کاملی یافت و حملات متعددی را انجام داد اما هیچ یک از این حملات تبدیل به گل نشد تا این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد.
داماشی ها که تاکنون موفق ترین نماینده گیلان در رقابت های لیگ دسته اول بوده و در پایان نیم فصل نیز توانستند در نیمه اول جدول رده بندی قرار گیرند، در این بازی نتوانستند از فرصت میزبانی خود بهره لازم را ببرند و در نهایت به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند.
گرچه تیم فوتبال داماش در اواخر این دیدار بر بازی تسلط کاملی یافت و حملات متعددی را روی دروازه تیم آلومینیوم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار