گروه استان ها - گیلان - فرمانده انتظامی استان از کشف 106 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش، هروئین و تریاک در بخش "سراوان" شهرستان رشت خبر داد.

سردار "عزیزاله ملکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این خصوص گفت: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدر از محورهای مواصلاتی به گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، کامیون خاور حامل موادمخدر را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت انجام شده آن را در منطقه سراوان متوقف کردند.
فرمانده انتظامی گیلان به کشف 106 کیلوگرم انواع مواد مخدر، شامل: 70 کیلوگرم ماده روانگردان حشیش، 35 کیلوگرم ماده مخدر هروئین و یک کیلوگرم تریاک در بازرسی از این خودرو اشاره و بیان داشت: متهم 37 ساله به همراه همدست 28 ساله اش دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار ملکی در پایان با تاکید بر عزم جدی پلیس در مبارزه با پدیده شوم موادمخدر از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک در حوزه موادمخدر را بلافاصله از طریق سامانه 128 به پلیس اطلاع دهند.$
انتهای خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار