سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می گوید: امیدوارم در روزهای پیش رو که خیلی هم محدود است، اصولگرایان عقلایی رفتار کنند و مجموعه قبول کند با کمک جامعه روحانیت مبارز به نتیجه برسند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، از همان روزهای اولیه شکل گیری شورای وحدت، گروه های مانند جبهه پیروان خط امام و رهبری و محمدرضا باهنر تاکید داشتند تا جامعه روحانیت مبارز نقش محوری در این شورا را بر عهده بگیرد، اما نه تنها نقش محوری جامعه روحانیت در شورای ائتلاف کنار گذاشته شد، بلکه نقش داوری نیز که به تشکل روحانی واگذار شده بود عملا بی نتیجه ماند و حالا در شرایطی که کمتر از ۱۰ روز به انتخابات مجلس یازهم مانده است، هر روز به تعداد لیست های انتخاباتی که از اردوگاه اصولگرایی منتشر می شود، افزوده می شود و جای خالی «ریش سفیدان» اصولگرا بیشتر حس می شود.
«شورای ائتلاف نیروهای انقلاب»، «جبهه پایداری» و «یاران قالیباف»، نام سه لیستی است که تا به حال از جریان اصولگرایان بیرون آمده و به احتمال زیاد لیست جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت و لیست حاج منصور ارضی هم در راه است.
غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز بابت اتفاقی در جریان نیروهای انقلابی رخ داده نگران است و می گوید: «ما به عنوان عضو جامعه روحانیت مبارز، تمام همتان این بود که در مجموعه نیروهای انقلابی وارزشی به یک لیست واحد برسیم و تمام سعی مان این بود که این موضوع را پیگیری کنیم».
او البته هنوز هم امیدوار است در روزهای کم باقیمانده اصولگرایان عقلابی رفتار کنند و جامعه روحانیت مبارز با ریش سفیدی بتواند اختلافات را حل کند.
آنچه می خوانید مشروح گفتگوی خبرآنلاین با غلامرضا مصباحی مقدم است:
**********
آقای مصباحی مقدم! پس از انتشار لیست اولیه شورای ائتلاف که اتفاقا حذف هم شد، اتفاقات عجیب و غریبی افتاد، ابتدا جبهه پایداری لیست جدا منتشر کرد و پس از آن آقای قالیباف انتقاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار