نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید شفاف باشد و به مردم بگوید ما چه میزان درآمد و منابع داریم.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، فردین فرمند نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(سه شنبه، 19 فروردین) پارلمان، اظهار داشت: ما پیش از این جنگ اقتصادی داشتیم و پس از آن هم کرونای سلامت و بهداشت به ما تحمیل شد، امروز آمریکا متحدانش و تمام دنیا مشغول این موضوع هستند، اگر به دنیا نگاه کنید، می بینید که کشوری مثل کره جنوبی در کنترل بیماری موفق بود.
وی افزود: وقتی آقای ترامپ دید گاف بزرگی داده با رئیس جمهور کره جنوبی تماس گرفت تا از تجربیات آنها برای مقابله با کرونا استفاده کند، ما از تجربیات دیگران چه استفاده ای کردیم؟
نماینده مجلس: دولت باید در شرایط بحران کرونا از کارگران روزمزد حمایت کند
لاهوتی:اوضاع بحرانی در گیلان بر اثر کرونا رو به بهبودی است
رئیس کمیسیون صنایع مجلس: وام یک میلیون تومانی پاسخگوی نیاز مردم نیست
نماینده مردم میانه در مجلس ادامه داد: ما امروز این جلسه را تشکیل دادیم که فکری به حال مملکت کنیم، اما دولت لایحه ای نیاورده که مشکلی را حل کنیم و طرح سه فوریتی نمایندگان هم مبنی بر این است که مملکت را یک ماه تعطیل کنیم، اما کسی نمی پرسد از کجا پول بیاوریم؟
فرمند یادآور شد: مردم از ما می پرسند که چرا برای حمایت از ما پولی در نظر نمیگیرید، چرا دولت به وضعیت ما رسیدگی نمی کند؟ هیچ شخصی نمی پرسد که دولت پول از کجا بیاورد؟مگر در این مملکت پول داریم؟ مشکل اصلی ما در این مملکت عدم شفافیت است.
وی خاطر نشان کرد: ما نتوانستیم یک جلسه در مجلس برای بودجه این مملکت تشکیل دهیم، به حد نصاب نرسید، یادتان رفته؟ برای چه بودجه مملکت باید خدمت مقام معظم رهبری می رفت.
نماینده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار