سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و برف تا دوشنبه آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد. برای تهران طی امروز، جمعه و شنبه بارش های پراکنده پیش بینی شده است.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و مناطقی از شمال غرب بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
این وضعیت شنبه هفته آینده در اکثر مناطق نیمه غربی کشور پیش بینی شده است. روز یکشنبه به تدریج از شدت بارش ها در شمال غرب و غرب کاسته شده و بارندگی در شمال شرق و با شدت بیشتری در نیمه جنوبی کشور ادامه می یابد.
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی دوشنبه آینده بارش در نیمه شرقی کشور و بخش هایی از شمال غرب به ویژه با شدت بیشتری در شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت. طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود.
به گزارش تسنیم، آسمان تهران امروز کمی ابری تا نیمه ابری در برخی ساعات بارش پراکنده، فردا کمی ابری در بعدازظهر بارش پراکنده و روز شنبه هفته آینده نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران پیش بینی شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار