مشاهده سگ آدم خوار در تهران! +عکس

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵
سگ گردانی برخی از نژادهای خطرناک و ممنوع در بسیاری از کشورها در حالی در استان تهران در حال ترویج است، که سبب ناامن شدن معابر عمومی و ترس مردم شده است.

به گزارش مشرق، کم تر از یک سال است، که اخبار متعددی از حمله سگ ها و یا ایجاد وحشت به واسطه حضور سگ ها در اماکن عمومی به ویژه پارک ها منتشر شده است، تیترهایی مانند «حمله یک سگ به دختر بچه ای در لواسان»، «این بار حمله صاحب سگ با چاقو به یک شهروند در ستارخان»، «نگهداری سگ آدم خوار در غرب تهران» و… نشان دهنده شیوع نگهداری از سگ در کشور به ویژه استان تهران و به خصوص در خانواده های مرفه در چند سال اخیر است.
بازار خرید و فروش سگ و پرورش آن نیز که هر روز داغ و داغ تر می شود، کافی است به یکی از برنامه های آگهی های خرید و فروش رایج مراجعه و کلمه «سگ» را جستجو کنید، تا با انواع آگهی ها اعم از فروش «توله سگ هاسکی» هر عدد ۸۰۰ هزار تومان، «فروش سگ بلک ژرمن موبلند» در شهریار، «سگ خانگی بازی گوش» در نیاوران، «سگ هاسکی ٢قلاده» به قیمت جفتی ۲ میلیون تومان در پردیس، «توله سگ آپارتمانی!!! سایزصفر ۳ ماهه» به قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در شهریار، «توله سگ ولش اسپرینگر» در شهریار، «سگ جک راسل» در تهرانپارس شرقی و… مواجه شوید.
بازار داغ سگ فروشی در تهران؛ از سگ جیبی تا غول بیابونی
فروشنده توله سگ ولش اسپرینگر در تماس اظهار داشت: این توله سگ ولش اسپرینگر بسیار خاص و کمیاب در ایران و بسیار با هوش و آموزش پذیر است، که از پدر و مادر وارداتی با خط خونی بالا و عنوان دار به دنیا آمده و دارای شناسنامه و مدارک کامل و ضمانت اصالت و سلامت است.
وی در پاسخ به این سوال که جثه این سگ سبب وحشت شهروندان نمی شود، این گونه توضیح داد: این حیوان سگ است، ببر یا کروکودیل که نیست، که مردم از حضور آن بترسند، اما باید برای گرداندن سگ در اماکن عمومی نیز تبحر ...