شما هم بعد از پرخوری عید عذاب وجدان می گیرید؟

آفتاب نیوز دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲
تب لاغری دختر و پسر نمی شناسد و آنهایی که عید حسابی خورده اند و خوابیده اند حالا با عذاب وجدانی عمیق تصمیم به بازگشت به روزهای اوج را دارند.

آفتاب نیوز :
 «به پای حرف بیشتر جوان ها که بنشینی، سال نو را با تصمیم هایی برای روزهای پیش رو آغاز کرده اند؛ خریدن ماشین، تغییر شغل، ساختن یک زندگی دو نفره، تهیه خانه و صدها تصمیم دیگر. اما نیازی به گفتن نیست که این روزها یکی از پرتب وتاب ترین تصمیم ها، تصمیم برای لاغری است. تب لاغری دختر و پسر نمی شناسد و آنهایی که عید حسابی خورده اند و خوابیده اند حالا با عذاب وجدانی عمیق تصمیم به بازگشت به روزهای اوج را دارند.
اگر جوان هایی را که به این موضوع اهمیت چندانی نمی دهند، فاکتور بگیریم، جوان های زیادی هستند که اعتقاد سفت و سختی به لاغری بعد از تعطیلات دارند. نمونه اش حامد که با تمام شدن تعطیلات نوروز، فکر کاهش وزن مثل خوره به جانش افتاده و تمام تعطیلات را با عذاب وجدان سپری کرده: «مردم با هزار امید و انگیزه به استقبال سال نو می روند، اون وقت من تا یادم میاد با نگرانی سالم را تحویل کردم. چون خودم رو خوب می شناسم. خوراکی که می بینم دست و پام شل می شه و حریف شکمم نمی شم برای همین از چند روز مانده به تعطیلات نوروز عذاب وجدان می گیرم تا خود سیزده بدر. البته مدیونی اگر فکر کنی این عذاب وجدان باعث شده باشه توی تعطیلات عید بی خیال خوراکی بشم؛ تازه چشم و هم چشمی هم که توی عید چند برابر می شه، هر جا عیددیدنی می رفتم غذاهای متنوع، آجیل، شیرینی، میوه، شکلات و کلی خوراکی جورواجور بود که با زرق و برق ازشون رونمایی می شد. خداییش فکر کن این همه غذا و خوراکی خوشمزه توی ظرف های شیک با تزئین های پدر و مادردار، خب هر کسی هم جای من بود نمی تونست جلوی اشتهاش رو بگیره.»
تعطیلات عذاب آور
حامد تیشرت و شلوار کتان روشن پوشیده؛ یک تیپ بهاری که شکم ...