تریلر جدید Gears 5 شخصیت جدید این بازی را معرفی می کند

وینفون چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸

شاید از نظر عده زیادی از کاربران و طرفداران سری Gears of War، عنوان Gears 5 حضور ناامید کننده ای در E3 داشته است چرا که مایکروسافت در کنفرانس خبری خود در این رویداد، تصمیم گرفت تنها به انتشار یک تریلر از گیم پلی این بازی و اعلام تاریخ آن بسنده کند و درمورد بخش مولتی پلیر این بازی صحبت کرد اما حتی کوچک ترین چیزی از آن به مردم نشان نداد. با این حال اکنون تریلر دیگری از این بازی به انتشار رسیده که می تواند راضی کننده باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.
این تریلر شخصیت جدیدی از این بازی را به معرفی می گذارد که Fahz نام دارد و ایفا کردن نقش آن در این بازی به عهده Rahul Kohli گذاشته شده است. واضح است که Fahz آدم کله خرابی ست و کمی هم تند و تیز و چابک است. این تریلر JD, Kait و Del را به ما نشان می دهد که در حین این که Fahz در حال مبارزه و کش و قوس با یک ربات است، وی را ملاقات می کنند. همچنین این صحنه مانند یک فلشبک به نظر می رسد اما با توجه به این که ما تقریبا هیچ چیز از کمپین و بخش داستانی Gears 5 نمی دانیم، در حال حاضر راهی نیست که از این موضوع اطمینان بیشتری کسب کنیم یا بدانیم جریان از چه قرار است.
شرکت مایکروسافت در طی برگزاری کنفرانس خبری خود در طول برگزاری رویداد E3 2019 اطلاعات تازه بیشتری از عنوان Gears 5 به انتشار رساندند که شامل اطلاعاتی درمورد بخش مولتی پلیر این بازی نیز می شد که اسم آن را Escape گذاشته اند. Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری شمسی برابر با ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی یعنی همین امسال به انتشار برسد و برای پلتفرم های رایانه شخصی و کنسول های خانواده ایکس باکس وان در دسترس قرار بگیرد. تیم ...

سرخط اخبار