دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که مقاومت در غزه به مراسم امضای توافق خیانت بار عادی سازی روابط بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی در کاخ سفید واکنش نشان داد.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، زیاد النخاله در گفت وگو با شبکه المیادین تصریح کرد که مقاومت گزینه مورد نظر ملت فلسطین است و فلسطینیان در جنگی مستمر و بی وقفه با دشمن صهیونیستی قرار دارند.
النخاله اظهار کرد که آنچه در کاخ سفید اتفاق افتاد، مایه شرم و تأسف است و آنچه در واشنگتن شاهد بودیم، به دور از تاریخ امت اسلامی و عربی و کل منطقه بود.
وی اشاره کرد که ملت فلسطین در جنگی بی وقفه با دشمن صهیونیستی قرار دارد، از محاصره گرفته تا حملات پی در پی علیه غزه و تجاوزات دشمن در کرانه باختری.
دبیرکل جهاد اسلامی خاطرنشان کرد که مقاومت به رغم اختلال در موازنه قدرت، شگفتانه های زیادی برای دشمن صهیونیستی آماده کرده است.
زیاد النخاله تصریح کرد که فلسطینیان باید همچنان به آماده سازی و تقویت خود ادامه دهند تا شهرک نشینان اشغالگر صهیونیست لحظه ای آرامش نداشته باشند.
النخاله اظهار کرد: مقاومت هر روز در حال نوآوری است و خود را کاملاً برای نبرد آتی و هرگونه درگیری با دشمن صهیونیستی آماده کرده است.
وی با اشاره به اینکه در جنگ با دشمن هیچ خط قرمزی وجود ندارد، تصریح کرد که دشمن صهیونیستی همه فلسطینیان را بمباران می کند و ما هم وظیفه داریم که این جنایات را پاسخ دهیم و سرتاسر اراضی اشغالی در تیررس موشک های مقاومت خواهد بود.
النخاله گفت: عربستان سعودی جایگاه دینی ویژه ای دارد و هرگونه تغییر در موضع این کشور در قبال رژیم اشغالگر صهیونیستی بسیار خطرناک خواهد بود.
وی امضا کنندگان توافق عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی را خائن به ملت فلسطین خواند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار