با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بیش از ۲٫۵ درصد رشد و به کانال یک میلیون و ۷۰۹ هزار واحد رسید، همچنین نمادهای خودرویی در بازار امروز صف خرید تشکیل دادند.

به گزارش تجارت نیوز ، با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بازار با رشد بیش از 2.5 درصدی با قدرت به کانال یک میلیون و 709 هزار واحد رسید. امروز هم مانند دیروز افزایش تقاضا در اکثر نمادهای بازار مشهود است.
همچنین شاخص کل متاثر از معاملات فولاد، فملی، فارس ، اخابر، وبملت، خودرو و فخوز پیشرفت چشم گیری داشت و نمادهای خودرویی با اینکه دیروز بازگشایی شدند و قبل از توقف روندی نزولی داشتند اما امروز صف خرید تشکیل دادند و در محدود مثبت معامله می شوند.
در ادامه روند معاملات ارزش معاملات تا این لحظه بیش از 6 هزار میلیارد تومان بوده است.
نمادهای فارس، فولاد و فملی بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص کل گذاشتند و شاخص هم وزن نیز امروز 1 درصد رشد داشت که نشان از کلیت سبز بازار دارد.
همچنین در حالی امروز آخرین مهلت پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم است است که نمادهای حاضر در این صندوق هنوز متوقف هستند و این موضوع تصمیم گیری برای خرید این صندوق را سخت می کند
امروز نماد پترول با محدودیت دامنه نوسان دوباره بازگشایی شد و نمادهای فولاد، وتجارت و وبصادر به دلیل نوسان بیش از 20 درصدی یک ساعت متوقف شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار