خبر ورزشی نوشت: یکی از مسئولان باشگاه استقلال مدعی شد استرا (و رفقای ایتالیایی او) در مجموع ۱۰۰ هزار یورو طلبکار هستند.

بازیکنان استقلال روز شنبه در محل تمرین حاضر شده و به رختکن هم رفتند، اما لباس عوض نکردند و حاضر به تمرین نشدند. آن ها به عدم دریافت پول خود معترض بوده و مدعی شدند فقط به حرمت آندره آ استراماچونی و حمایتی که او پس از پایان مسابقه با صنعت نفت از شاگردانش انجام داد به تمرین آمده اند، ولی برای نشان دادن اعتراض وارد زمین نمی شوند. از سوی دیگر سرمربی استقلال نیز هیچ ممانعتی از این مسئله انجام نداد و کاملاً به تصمیم آن ها احترام گذاشت. در واقع استراماچونی کنار بازیکنان خود قرار گرفت و با آبی پوشان همراهی کرد. در همین رابطه صبح دیروز شنیدیم دلیل حمایت استراماچونی از اعتصاب استقلالی ها، علاوه بر حفظ یکدستی تیم، عامل دیگری نیز بوده است.
طلب ۱۰۰ هزار یورویی
قبلاً بحث بر سر این بود که سرمربی استقلال و دستیارانش تا ابتدای آذرماه دستمزد خودشان را دریافت کرده اند و از این بابت مشکلی ندارند، ولی یکی از مسئولان باشگاه استقلال مدعی شد استرا (و رفقای ایتالیایی او) در مجموع ۱۰۰ هزار یورو طلبکار هستند. البته دستمزد آن ها پرداخت شده، ولی اقساط آن به تعویق افتاده و به طور منظم پرداخت نشده است. همین بی نظمی در نهایت موجب شد تا این بدهی ایجاد شود و استراماچونی هم وقتی دید بازیکنانش ناراحت هستند و از طرف دیگر دستمزد خودش نیز نامنظم پرداخت می شود با اعتصاب مخالفتی نکرد.
سکوت سرمربی
البته این مقام آگاه در عین حال عنوان کرد استراماچونی به رغم این بی نظمی در پرداخت ها، هرگز صرفاً برای دریافت پول خودش اعتراض نکرد و کار را به تعطیلی نکشاند بلکه وقتی دید بازیکنان دیگر طاقت شان تمام شده و کارد به استخوان شان رسیده، ترجیح داد با آن ها همگام و همکلام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار