هشدار دریادار سیاری:

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

ایران خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶
دشمنان جرأت کوچکترین تعرضی به منافع ما را ندارند؛ در غرب و شرق ما اقداماتی داشته اند و کشورهای جنوب خلیج فارس نیز کاملا در اختیار آنهاست، اما نمی توانند کوچکترین اقدامی علیه منافع ما انجام دهند

به گزارش ایران خبر ،رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، گفت: دشمنان جرأت کوچکترین تعرضی به منافع ما را ندارند؛ در غرب و شرق ما اقداماتی داشته اند و کشورهای جنوب خلیج فارس نیز کاملا در اختیار آنهاست، اما نمی توانند کوچکترین اقدامی علیه منافع ما انجام دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» روز شنبه با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر اینکه نیروهای مسلح باید مواظب فتنه ها باشند، اظهار داشت: این مساله بسیار قابل توجه است. فتنه یعنی اینکه دشمنان می خواهند اوضاع و احوال یک کشور را به هم بریزند و امنیت را از آن کشور ببرند، خط خود را رفته، اهداف خود را دنبال کنند و منافع مدنظر خودشان را به دست بیاورند و ملتی را به بیچارگی و بدبختی بیاندازند.
وی با طرح سوالی مبنی بر اینکه چه کسانی این هدف را دنبال می کنند، بیان کرد: عناصری که ضدانقلاب، ضدملت شریف ایران و ضدنیروهای مسلح و بشریت هستند، اینگونه اهداف را دنبال می کنند و سرافرازی، افتخار و بزرگی را برای ملت ما نمی خواهند و بلکه عکس آن را دنبال می کنند.
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا که اخیرا باردیگر احتمال استفاده گزینه نظامی علیه ملت ایران را مطرح کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن ما در ۴۱ سال گذشته همواره این مطالب را مطرح کرده است. ما ملت با تجربه و مقاومی هستیم و فراز و نشیب های بسیاری را طی کرده ایم و دشمن را به خوبی می شناسیم و نقاط ضعف و قدرت آنها را خوب می دانیم و بارها گفته ایم که هر کسی نسبت به مرزها یا منافع ملت ما، عملیات تعارضی داشته باشد، آینده خود و اتفاقی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار