شهرداری تهران: افزایش 40 درصدی ترافیک در مهر/ پیشنهاد شناور شدن ساعات کار ادارات در دو نوبت

عصر ایران دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۴

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری مبنی بر شناور شدن ساعات کار ادارات در صبح و عصر خبر داد.
به گزارش ایسنا محسن پورسید آقایی صبح امروز در نشست خبری که به منظور تشریح اقدامات شهرداری در استقبال از مهر برگزار شد، با بیان این که با آغاز مهر ماه ترافیک شهر حتی تا ۴۰ درصد افزایش می یابد، گفت: بر همین اساس برنامه ریزی های زیادی در خصوص مهار ترافیک در مهرماه انجام شده است.
وی افزود: محدودیت برخی خودرو های توزیع بار از جمله کامیونت ها را از ساعت ۶ تا ۹ صبح داریم. به گونه ای که این خودرو ها حق تردد در شهر را ندارند و در هر نقطه ای از شهر که دیده شوند جریمه خواهند شد و دوربین ها نیز آن ها را رصد می کنند.
پورسید آقایی در مورد شناور شدن ساعات کار ادارات گفت: الان دو سال است که پیشنهاد شهرداری در مورد شناور شدن ساعات کار در مهر ماه بخصوص در هفته ی ابتدایی تصویب می شود. اما پیشنهاد دادیم که برای امسال ساعت کار از ساعت ۷ تا ۹ صبح شناور شده و در عصر نیز به متناسب تاخیر صبحگاهی ساعت کار شناور شود.
معاون شهردار تهران افزود: معاون اول رئیس جمهور در مورد شناور شدن ساعت کار دستور مساعد دادند، اما هنوز تصمیم نهایی اخذ نشده است.
تهیه دستورالعملی برای نحوه کنترل مسافربر های اینترنتی
معاون شهردار تهران در مورد قرارگرفتن مسافربر های اینترنتی زیر نظر معاونت حمل و نقل نیز گفت: دقت داشته باشید که شهرداری تهران در مورد قیمت این مسافربر ها هیچ کنترلی ندارد، چه بسا این مسافربر های اینترنتی در تیر ماه ۳۰ درصد قیمت پایه خود را افزایش دادند.
پورسید آقایی افزود: دستورالعملی برای نحوه کنترل مسافربر های اینترنتی تهیه شده که برای امضا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار