مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قیمت مرغ به دلیل خلا کوتاه مدت در تولید افزایش یافته است گفت: بر اساس جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ۱۰ روز دیگر متعادل می شود.

- اخبار اقتصادی -
محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار روزانه 300 تن مرغ به صورت گرم و منجمد با قیمت 18هزار و 500 تومان و قیمت 15 هزار تومان در استان های مختلف کشور توزیع می شود.
وی افزود: این 300 تن به صورت روزانه در میادین میوه و تره بار، اصناف و فروشگاه ها با قیمت های یاده شده عرضه می شود و تاییدیه دامپزشکی را نیز دارند.
واکنش رئیس سازمان بازرسی به مرغ 35 هزار تومانی: قبلاً به مسئولان هشدار داده بودیم
ادعاهای عجیب مرغداران درباره دلیل مرغ 36 هزار تومانی؛ نهاده نداریم، فعلاً هم منتظر ارزانی نباشید، چون راهکار نداریم
«افتضاح مدیریتی» دولت به مرغ رسید/ افزایش 10 هزار تومانی قیمت در کمتر از 1 هفته
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور ادامه داد: تا زمانی که قیمت مرغ در بازار به قیمت مصوب برسد توزیع ذخیره مرغ شرکت پشتیبانی امور دام بدون وقفه ادامه خواهد داشت.
وی درباره دلایل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر گفت: وقفه ای کوتاه مدت در روند تولید صورت گرفته بود که با توجه به جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ تا ده روز دیگر متعادل خواهد شد و به قیمت مصوب می رسد.
بنابراین گزارش، درحالی که به تازگی قیمت مصوب مرغ افزایش یافته و به قیمت 20400 تومان ارتقا یافته است اما قیمت این محصول تا چند روز قبل به حدود 26 تا 27 هزار تومان به فروش می رسید و در چند روز گذشته نیز به یکباره با 10 هزار تومان افزایش قیمت به حدود 36 هزار تومان افزایش یافت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار