مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به قرارداد با کارگزاری آریا برتر گفت: برخی ها اجازه نمی دهند استقلال نفس بکشد ولی آنها بدانند اینجای جای معامله نیست.

به گزارش مشرق ، احمد سعادتمند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از آنجایی که قول داده بودیم که واقعیت ها و اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد را به اطلاع هواداران برسانیم و همقسم شدیم که مشکلات را صادقانه بیان کنیم بنابراین بر خود لازم می دانم مواردی را عنوان کنم.
وی افزود: باشگاه استقلال در همه زمینه ها به حمایت هوادرانش نیاز دارد و این حمایت ها همیشه اثرگذار بوده است. من مجبورم موردی را به سمع و نظر هوادران برسانم.استقلال بزرگ با ۴۰ میلیون هوادار که قیمت برند آن بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است در بدترین حالت ۲۰ درصد قیمت نسبت به برندش در آمد داشته باشد.یعنی رقمی حدود ۲۰۰میلیارد تومان در سال.
سعادتمند تاکید کرد: حتی با کمترین تفکر اقصتادی می توانیم به درآمدزایی برسیم اما چرا باشگاهی مثل استقلال باید این همه مشکل ارزی و ریالی داشته باشد؟ چرا استقلال نباید بتواند از پس مشکلات خودش بر بیاید. استقلال باید یک باشگاه درآمدزا و بنگاه اقتصادی باشد. ما در سال گذشته در تاریه ۲۶ خرداد قراردادی با آریا برتر تنظیم کردیم ولی از آن تاریخ چیزی عاید استقلال نشده است.
مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد:باشگاهی که با کادر فنی و بازیکن قرارداد دارد و برای هر بازی باید ۱۳۰ میلیون هزینه ورزشگاه آزادی را بدهد و خیلی موارد دیگر باید هزینه بدهد از سال گذشته هیچ دریافتی نداشته است. باشگاهی که تمامی موارد معنوی و ... را به یک شرکت واگذار می کند ولی ریالی درآمدی برای این باشگاه وجود نداشته چرا باید با کارگزاری آریا برتر به همکاری اش ادامه بدهد؟
بیشتر بخوانید:
وی خاطرنشان کرد: من امروز این را به عنوان یک سوال مطرح می کنم و انتظارم این است که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری