رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه گفت: دشمنان قسم خورده شمشیر را از رو بسته اند و قصد ناامیدکردن نسل جوان را دارند؛ بنابراین وظیفه دانشگاهیان امیدآفرینی، روشنگری و شناساندن دستاوردهای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرلنگه ، محمود صباحی زاده در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندرلنگه با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امروز دشمنان قسم خورده ما شمشیر را از رو بسته اند و قصد ناامیدکردن نسل جوان را دارند؛ بنابراین وظیفه ما امیدآفرینی، روشنگری و شناساندن دستاوردهای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب، وظیفه خود می داند در همه عرصه ها پا به پای سایر نهادها و مردم در صحنه حضور داشته باشد و آماده هرگونه همکاری با بسیج است.
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه از عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری میزگرد با موضوع دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و نقش دانشگاه در تبیین آن، خاطره گویی مجازی با حضور رزمندگان دفاع مقدس، نمایش فیلم تنگه ابوقریب و اهدای بسته های فرهنگی به دانش آموزان بی بضاعت به عنوان برنامه های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس نام برد.
لزوم تبیین دفاع مقدس برای نسل جوان
نماینده ولی فقیه در بسیج بندرلنگه نیز با بیان اینکه دفاع مقدس متعلق به هیچ قشری نیست، عنوان کرد: دفاع مقدس متعلق به همه مردم است؛ زیرا دانشگاه دفاع مقدس را آنان اداره کردند.
حجت الاسلام عباس شمس تأکید کرد: باید دفاع مقدس را برای نسل جوان تبیین کرد و دانشگاه آزاد اسلامی در این راه مسئولیت بزرگی دارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندرلنگه هم خاطرنشان کرد: دفاع مقدس کشور را بیمه کرد و موجب شد تا مقابل حوادث بزرگ آماده باشد.
اسحاق مؤذن نسب افزود: دشمن عزم خود را برای سرنگونی این انقلاب جزم کرده بود؛ اما این رزمندگان و شهدا بودند که نشان دادند ما ملتی نیستیم ...

سرخط اخبار