هنگامی که دانی دایان دیپلمات صهیونیستی در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه هاروارد سخنرانی کرد گروهی از دانشجویان محل سخنرانی را به صورت دسته جمعی ترک کردند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از میدل است آی، هنگامی که "دانی دایان" دیپلمات صهیونیستی در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه هاروارد سخنرانی کرد گروهی از دانشجویان محل سخنرانی را به صورت دسته جمعی ترک کردند.
براساس گزارش میدل است آی 100 دانشجو حقوق هاروارد در ابتدای سخنرانی دایان در اقدامی از قبل طرح ریزی شده محل سخنرانی را ترک کردند.
دایان، سرکنسولگر رژیم صهیونیستی در این سخنرانی به شهرک سازی ها در اراضی اشغالی پرداخته است.
علاوه براین، براساس تصاویر منتشر شده دانشجویان هاروارد در هنگام خروج از محل سخنرانی که در یکی از کلاس های این دانشگاه برگزار شده پلاکاردهایی را در دست داشته اند که روی آن نوشته شده «شهرک سازی در فلسطین اشغالی خودِ جنایت است».
ویدیوی ترک محل سخنرانی دایان در حالی در شبکه های اجتماعی دتست به دست می شود که بسیاری از کاربران فضای مجازی آمریکا این اقدام دانشجویان را تشویق می کنند.
براساس گزارش شاهدان عینی این ماجرا دایان از مشاهده این صحنه به شدت خشمگین شده است.
گفتنی است، دایان یکی از رهبران و سرکردگان اصلی جنبش شهرک سازی در اراضی اشغالی است. نویسنده میدل است آی درباره شهرک های صهیونیستی در سال 2012 در روزنامه نیویورک تایمز نوشته است که حدود 650 هزار شهرک نشین صهیونیست در شهرک های کرانه باختری که بصورت غیر قانونی ساخته شده اند حضور دارند که این موضوع عین جنایت است.
هفته پیش نیز یک سرباز سابق ارتش و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار