ساعت 24 - دو خواهر مشهور سینمای هالیوود برای نخستین بار در یک فیلم سینمایی همبازی می شوند.

ال و داکوتا فانینگ نقش خواهر یکدیگر را در اقتباس The Nightingale ساخته کریستن هانا بازی می کنند. این رمان پر فروش، داستان دو خواهر است که در عصر جنگ جهانی دوم فرانسه قرار دارند و تلاش می کنند زنده بمانند، و در برابر اشغال فرانسه توسط آلمان ها مقاومت می کنند.
این فیلم الهام گرفته از زنان شجاع مقاومت فرانسه است که به فرار خائن نازی کمک کرده و بچه های یهودی اش را پنهان می کنند.
ملانی لورنت که با ال فانینگ در درام Galveston همکاری داشته، این کار را با فیلم نامه ای از دانا استیونز کارگردانی می کند. الیزابت کانتیلون این فیلم را می سازد.
خواهران فانینگ اظهار داشتند: "فیلم The Nightingale اولین همکاری مشترک ماست. ما زمان های مختلف، یک شخصیت را بازی کردیم اما هیچوقت با هم جلوی دوربین نبوده ایم. سال هاست به دنبال فیلمی بودیم تا کنار هم قرار گیریم و بالاخره این اتفاق افتاد. ما با هم هنرمان را به نمایش می گذاریم و داستان قوی خواهرانی را به تصویر می کشیم. بسیار خوشحالیم کارگردان نترسی مانند ملانی لورنت داریم که ما را در این مسیر هدایت می کند."
ال فانینگ در دنباله "مالیفیسنت" محصول دیزنی حضور داشته و به زودی در فیلم نتفلیکس، All the Bright Places دیده می شود. او قرار است Catherine the Great در مینی سریال The Great شبکه Hulu را بازی کند.
داکوتا نیز اخیرا در فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" ساخته کوانتین تارانتینو دیده شده و به زودی در سریال Angel of Darkness دیده خواهد شد.
سینما فارس

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری