رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران درباره انجام دادن جراحی های زیرزمینی زیبایی در شرایط کرونا هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
باطنی با اشاره به شرایط کنونی انجام دادن جراحی های زیبایی بر اساس شیوه نامه های وزارت بهداشت گفت: متأسفانه اخیراً به دلیل کاهش اعمال زیبایی توسط جراحان پلاستیک، افراد غیرحرفه ای مانند تکنسین ها به صورت زیرزمینی اقدام به جراحی های زیبایی کرده اند.
باطنی گفت: اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران در حال حاضر به دلیل شرایط همه گیری کووید ۱۹ در جهان و اوج دوم شیوع این بیماری دقیقاً مطابق با دستورالعمل های وزارت بهداشت و طبق شرایط استاندارد و بهداشتی فعالیت می کنند.
وی افزود: در حال حاضر عمل های جراحی که جنبه درمانی و زیبایی مشترک داشته و یا اعمال جراحی که جنبه درمانی و بازسازی داشته باشند انجام می گیرد و اعضای انجمن جراحان پلاستیک عمل های زیبایی که صرفاً هدف زیبایی دارد انجام نمی دهند و زمانی را به صورت وقت دهی به بیمار در آینده به امید بهبود وضعیت آمار مبتلایان کرونا اعلام می کنند.
این فوق تخصص جراحی پلاستیک با اشاره به اینکه به طور کلی اعمال زیبایی در بین سایر اعمال جراحی، جزو اعمال کم خطر است، گفت: در اوج قبلی کرونا مورد خاصی از ابتلاء مراجعه کنندگان به جراحان پلاستیک و زیبایی به انجمن گزارش نشده است و نرخ درگیری و ابتلا در جامعه پزشکان و کارکنان و همچنین بیماران در این رشته مطابق با نرخ سایر گروه های اجتماعی بود.
رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به اینکه بیماران می توانند این اطمینان را داشته باشند که اعضای انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با رعایت همه جوانب و موازین بهداشتی مراقب سلامت بیماران هستند، گفت: در ایام اخیر که جراحان پلاستیک اعمال جراحی را کاهش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار