فرمانده سپاه امام حسن (ع) استان البرز با بیان اینکه طرح کمک مومنانه طی سه مرحله اجرایی شده است، افزود: در مرحله چهارم 35 هزار بسته معیشتی آماده توزیع میان نیازمندان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع ) استان البرز، عصر امروز در برگزاری چهارمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه که بعدازظهر امروز در ورزشگاه انقلاب برگزار شد گفت: 35 هزار بسته کمک مومنانه همزمان با چهارمین مرحله کمک مومنانه در البرز توزیع می شود.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در ادامه با اشاره به اینکه در زمان شیوع کرونا قشر نیازمند از این بسته های حمایتی بهره مند شدند، یادآور شد: رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله برگزار شد و در زمان دهه ولایت عید قربان تا غدیر، دهه اول ماه محرم و دهه آخر ماه صفر توزیع شد.
این مقام مسؤول با اشاره به کمک دستگا های دولتی خاطر نشان کرد: سپاه و بسیج به عنوان بازوی عملیاتی در اجرای این رزمایش هستند و گروه های مردمی، کمیته امداد، خیرین، بسیج، سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام، بهزیستی، هیأت رزمندگان، آستان قدس رضوی، شهرداری ها و گروه های جهادی صاحب الامر نورالشهدا در این امر سهیم بودند.
وی با اشاره به دستور ولایت در خصوص بسیج شدن تمامی ارگان ها جهت انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه و همدلی تصریح کرد: این رزمایش را به صورت بسیجی وار و با نگاه ویژه به غدیر و ولایت در محوریت ماکت کعبه که در اینجا ایجاد شده، به سرانجام می رسانیم.
سردار مولایی در پایان تاکید کرد: این بسته ها متنوع هستند و هرکدام دارای آرمی از یکی از ارگان های دولتی می باشند که با رمز یاعلی مدد توزیع می شوند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار