قام مقام باشگاه نساجی مازندران از سازمان لیگ خواست تا هرچه زودتر تکلیف برگزاری یا لغو این مسابقات را مشخص کند.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه و مدیر تیم نساجی مازندران درخصوص شایعاتی مبنی بر ازسرگیری تمرینات تیم نساجی اظهار کرد: هدف ما از گردهم آوری بازیکنان غربال گری، تست خون، اکسیژن گیری و وزن کشی بود و قصد برپایی تمرینات را نداریم البته برنامه ریزی هایی از سوی کادر فنی صورت گرفته تا بتوانیم تا با نظارت دقیق تر بر روی بازیکنان، آنها را به لحاظ بدنی در شرایط ایده آل نگه داریم.
وی با بیان اینکه همه تیم ها در برزخ قرار دارند، افزود: از یکسو فدراسیون اعلام می کند که بازی های لیگ از اردیبهشت ماه مجدداً ازسرگرفته می شود و از سویی دیگر به تیم ها ابلاغ می کنند حق تمرین ندارند، مگر می شود وقتی قرار است لیگ کمتر از یک ماه دیگر شروع شود، تیم ها بدون تمرین بمانند؟
مدیر تیم نساجی مازندران بیان کرد: واقعاً قابل هضم نیست چرا مسئولان محترم سازمان لیگ و فدراسیون به طور صریح درخصوص آینده لیگ تصمیم گیری نمی کنند، مسابقات المپیک با آن عظمت که بزرگ ترین آوردگاه ورزش دنیاست، تکلیفش مشخص شد و به یکسال تعویق افتاد اما رقابت های لیگ فوتبال ایران تکلیفش مشخص نیست.
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران این مدل رفتاری را از سوی متولیان ورزش کشور ناشایست خواند و گفت: باشگاه ها هزینه های چند ده میلیاردی کرده اند و واقعاً سزاوار این نیستند که با آنها این طور برخورد شود.
سیف الله پور تصریح کرد: شنیده می شود که قصد دارند لیگ را بدون حضور تماشاگر ادامه دهند، اولاً فوتبال بدون تماشاگر معنا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار