بیرجند - ایرنا - مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: مادران معزز شهدا در ترسیم شناسنامه اخروی فرزندانشان آن هم به زیباترین وجه ممکن، نقش آفرینی کردند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی به منظور عرض تسلیت به خانواده شهید محمدرضا فرهادی نخستین شهید خبرنگار خراسان جنوبی در منزل این شهید حضور یافت.
زهره روستا در این دیدار گفت: شهادت که خود یک نوع زندگی است ثمره سبک زندگی این بانوان (مادر شهدا) است و ساده زیستی، عفت و وقار، معنویت گرایی و ولایتمداری رمز ماندگاری آنهاست.
فاطمه سیفی مادر معظم شهید بزرگوار محمدرضا فرهادی پس از سال ها چشم انتظاری شب یکشنبه ۲۶ آبان ماه جاری دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
مراسم تشییع این مادر صبور و بزرگوار با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر برگزار و پیکر او در آرامستان بیرجند و جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید محمدرضا فرهادی فرزند عباسعلی سال ۱۳۴۸ در شهرستان بیرجند در خانواده ای متدین متولد شد و پنجم خردادماه سال ۱۳۶۵ در سن ۱۷ سالگی مصادف با پانزدهمین شب ماه مبارک رمضان در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار