دزفول- ایرنا- توزیع سه هزار و ۴۳۷ بسته معیشتی به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) از روز پنجشنبه بین نیازمندان شهرستان دزفول آغاز شد.

به گزارش ایرنا دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام راحل در خوزستان روز پنجشنبه در دومین رزمایش مواسات و همدلی در دزفول گفت: در رزمایش گذشته یک میلیون بسته معیشتی به همت جهادگران در کل کشور توزیع شد، امروز نیز در مرحله دوم چهار میلیون بسته در کل کشور توزیع خواهد شد.
حجت الاسلام حسین احمدی با بیان اینکه ر زمان کنونی برخی افراد نیازمند در حاشیه شهرها توان خرید حتی یک کیلو گوشت را نیز ندارند افزود: در تعطیلات نوروز نیز ۲۰ هزار ماسک از سوی گروه های جهادی تولید شد.
وی بیان داشت: این بسته های معیشتی با همت گروه های جهادی بین نیازمندان شهرستان دزفول توزیع می شوند.
امام جمعه دزفول نیز توزیع بسته های حمایتی بین خانوارهای نیازمند را حرکتی بزرگ در کشور دانست و گفت:ستاد اجرایی فرمان امام در کشور، استان خوزستان و دزفول فعال است و کارهای بزرگی انجام داده است.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی کار خیر را نعمت الهی دانست و افزود: در مرحله نخست رزمایش مواسات و همدلی، ۲هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان دزفول توزیع شد که اقدامی ارزنده و قابل تقدیر است.
امام جمعه دزفول اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام، یک ماه در دزفول جهادگونه فعالیت کرده و افزون نیز چند هزار تست کرونا در مناطق مختلف و محروم دزفول انجام داده به طوری که همه نیروهای این ستاد در این ایثارگری به کرونا مبتلا شده اند.
شهرستان دزفول پس از اهواز بیشترین تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان خوزستان را دارد.
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا امروز پنجشنبه تعداد جان باختگان کرونا در کشور از ۱۱ هزار نفر فراتر رفته است.

سرخط اخبار