یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، لیونل مسی را لایق دریافت جایزه توپ طلا دانست.

به گزارش مشرق ، لیونل مسی دیشب با اختلاف ناچیزی به عنوان بهترین بازیکن جهان و برنده توپ طلا برگزیده شده و در نهایت گوی سبقت را از ویرجیل فن دایک ، مدافع هلندی لیورپول ربود. یورگن کلوپ در نشست خبری دیدار مقابل اورتون، عملکرد فن دایک را ستود و البته مدعی شد مسی لایق هر شش توپ طلایی که تا به حال فتح کرده بوده است.
بیشتر بخوانید:
برنده توپ طلا:  "هیچ مشکلی نیست، لیونل مسی احتمالا بهترین بازیکنی است که در طول زندگی ام دیده ام، البته مارادونا نیز هست اما من بازی های مسی را بیشتر دیده ام. مسی به حق شش بار فاتح توپ طلا شده است.
ناکامی فن دایک؟ من فصلی از این بهتر برای یک مدافع تاکنون به یاد ندارم. ما یک فصل فوق العاده را سپری کرده، در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شدیم و در لیگ برتر 97 امتیاز کسب کردیم که بدون عملکرد فوق العاده بازیکنان نمی توانستیم این کار را انجام دهیم. حالا همه چیز گذشته و بازیکنانم به استقبال جوایز جدید می روند."
وضعیت نامطلوب اورتون در جدول:  "جدول حقیقت کامل را در پایان فصل به شما می گوید. اگر ترکیب اورتون را مرور کنید، هیچ کس انکار نمی کند که این تیم بازیکنان خوبی در اختیار دارد. مصدومیت ها خصوصا در مورد بازیکنانی چون گومز و فابین دلف مشکلات زیادی برای اورتون ایجاد کرده است. البته فشار زیادی وجود دارد و اورتون یک باشگاه جاه طلب است، اما آنها تنها در این شرایط تنها نیستند و این لیگ برای همه متفاوت است. آخرین چیزی که مارکو سیلوا به آن احتیاج دارد این است که من برایش احساس همدردی و تاسف کنم و من نمی خواهم چنین کاری انجام دهم، اما من واقعا در کنار او هستم، زیرا دشواری های این شغل را می دانم. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار