یک سال قبل مردی به مأموران گزارش داد عروسش با او تماس گرفته و خبر داده که پسرش مرده است؛ این طورکه عروسم گفت او هم ازطریق دوستان پسرم در جریان قتل قرار گرفته است.

آفتاب نیوز :
وقتی مأموران جسد مرد میان سال به نام کاظم را به پزشکی قانونی منتقل کردند، مطلعان پرونده را مورد بازجویی قرار دادند. همسر مقتول گفت: یکی از دوستان شوهرم با خانه تماس گرفت و گفت او به قتل رسیده و جسدش در باغی که همیشه می رفته و پاتوقش بوده رها شده است. من چیز زیادی از اینکه همسرم با چه کسانی دوستی یا دشمنی داشت، نمی دانم.
مأموران در جریان تحقیقات به شاهدی برخوردند که مدعی بود یک زن و مرد مشکوک را دیده است. او گفت: من و مقتول همسایه بودیم. او روز حادثه یک تماس تلفنی داشت و بلافاصله ماشین را برداشت و گفت به سمت باغ می رود. یک ماشین پرشیا او را دنبال کرد که یک زن و مرد در آن بودند و من فکر کردم که کاظم می دانست دنبالش هستند تا اینکه شنیدم به قتل رسیده است.
وقتی مأموران تماس های مقتول را بررسی کردند، متوجه شدند او از مدتی قبل با زنی به نام منیژه در ارتباط بوده است. منیژه تحت تعقیب قرار گرفت و بعد از بازداشت و چندین جلسه بازجویی اعتراف کرد شوهرش کاظم را به قتل رسانده است.
او گفت: مدتی بود که کاظم مزاحم من می شد و با من تماس تلفنی داشت. من هم از ترس شوهرم موضوع را مخفی کردم. جواب تلفن ها را می دادم تا شر به پا نشود تا اینکه شوهرم موضوع را فهمید. او از من خواست با کاظم قرار بگذارم. وقتی من با کاظم تماس گرفتم، آدرس باغی را داد و قرار شد با هم به آن باغ برویم. شوهرم با ماشین پرشیای خودش حرکت کرد، من هم با شوهرم بودم. وقتی به باغ رسیدیم، آنها باهم درگیر شدند. کاظم می خواست همسرم را بزند که من دخالت کردم و اجازه ندادم. تا اینکه شوهرم یک ضربه به او زد و بعد از آن من فرار کردم و دیگر نمی دانم در باغ چه گذشت؛ چند دقیقه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار