اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدئو و تنظیم تم های متنوع در چت به روزرسانی شد

به گزارش موبوایران،یکی از ویژگی های جدید Watch Together نام دارد که به کاربران این امکان را می دهد بتوانند با دوستان خود سریال های تلویزیونی و محتوای ویدیویی متنوع را در IGTV و Reels مشاهده کنند. کاربران می توانند با دوستان خود از طریق چت تصویری در قسمت پایین پلیر درارتباط زنده باشند.
Vanish mode یکی دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام است و همان طور که از نامش پیدا است می تواند به صورت خودکار چت های دایرکت اینستاگرام را بعد از آنکه کاربر آن ها را مشاهده کرد، حذف کند و این قابلیت پس از ارسال عکس، پیام صوتی، ایموجی و استیکر و رویت شدن توسط دریافت کننده، همه پیام ها را فورا حذف می کند.
یکی دیگر از قابلیت های جدید Chat themes است که تم های مختلف چت را در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از تم های مطرح TinyTAN است که شخصیت های دوست داشتنی دارد.
درحال حاضر قابلیت های جدید تنها در دسترس کاربران ایالات متحده و برخی کشور ها قرار دارد، ولی به زودی در دسترس کاربران سایر کشور ها نیز قرار خواهد گرفت.
علاوه بر سه قابلیت جدید، هفته قبل گفته شد که صفحه اصلی اینستاگرام با اضافه شدن گزینه های جدید دگرگون شد. این شبکه اجتماعی تب های «Reels»، «Shop» و موارد دیگری را به صفحه اصلی اضافه کرد.
کاربران با استفاده از قابلیت Reels می توانند ویدئو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای تولید کنند و به آن ها آهنگ های مورد نظر خود را اضافه کرد و به اشتراک بگذارند. تب Shop نیز با توجه به علایق کاربر پیشنهاد های ویژه ای را برای خرید محصول به وی نشان می دهد. یکی دیگر از تغییرات صفحه هوم اینستاگرام اضافه شدن تب های لایک و Create به نوار فوقانی مربوط می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار