آبادان - ایرنا - مدیرعامل امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان گفت: تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با قرار گرفتن در گروه الف مسابقات لیگ برتر با سخت ترین قرعه روبه رو شد.

احمد پارو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با قرعه کشی انجام شده تیم پالایش نفت آبادان در گروه الف با تیم های شهرداری گرگان، مس رفسنجان، شهرداری قزوین، اکسون تهران، آویزه صنعت مشهد، آفتاب زاگرس اهواز و رعد پدافند مشهد رقابت می کند.
وی گفت: رقابت در این گروه نسبت به گروه ب بسیار سخت تر است زیرا بیشتر مدعیان قهرمانی در این گروه حضور دارند و کار صعود به مرحله بعدی دشوار خواهد بود.
پارو بیان کرد: تیم پالایش نفت آبادان برای قهرمانی بسته شده و فرقی ندارد با کدام تیم همگروه هستیم و با تمریناتی که به تازگی انجام داده ایم آمادگی کامل برای حضور پرقدرت در رقابت های لیگ برتر را داریم.
وی افزود: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در بیشتر نقاط کشور، مسابقات لیگ برتر به شکل متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و تیم پالایش نفت امروز برای رویارویی با رقبای خود عازم تهران شد.
پارو گفت: تیم پالایش نفت آبادان روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به ترتیب برابر تیم های آفتاب زاگرس اهواز و مس رفسنجان خواهد رفت و پس از آن به آبادان بازخواهد گشت.
دور نخست مسابقات لیگ برتر بسکتبال ایران از روز پنجشنبه ۱۵ آبان در ۲ گروه هشت تیمی آغاز خواهد شد. در پایان مسابقات دور نخست چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار