فرمانده کل سپاه گفت: دشمن از ضربه به فیزیک نظام جمهوری اسلامی ایران ناامید و مأیوس و جنگ نظامی از برنامه هایش خارج شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز(چهارشنبه) در آیین رونمایی از طرح های خدمات رسانی بسیج با بیان اینکه خدمت ما به مردم بدون منت است و رسم و مرام بسیجی ها شرف، جوانمردی و غیرت است، گفت:آن ها [بسیجی ها] از هیچ دشمنی نمی ترسند و در عین حال جمال رحمت و محبت هستند. زینت یافته به پاکی و طهارت و اهل ایثار هستند و این رخساره معنوی بسیج ما است؛ دشمن از اینکه به فیزیک نظام ما ضربه بزند، ناامید و مأیوس است.
وی با بیان اینکه جنگ نظامی از گزینه های دشمن خارج شده است، افزود: اما در جریان دشمنی با نظام، دین، فرهنگ، معیشت و سلامت مردم را هدف قرار داده است.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: بسیج در عرصه ایستاده است تا از این ارزش های والای ملت تحت فرمان رهبر معظم انقلاب دفاع کند و این دفاع امروز برجسته ترین فراز تاریخ مقاومت ماست که در جریان است.
سرلشکر سلامی تصریح کرد: ما تا انتها ایستاده ایم و انتهای این ایستادگی زوال کامل دشمنی است که امروز می بینیم غروب را تجربه می کند و خورشید درخشان انقلاب ما در مرکز آسمان افتخار این ملت ایستاده است و نورافشانی می کند.
وی با بیان اینکه لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد، اظهار داشت: جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است. جوانان بسیجی ما مروجان سعادت جامعه و مجاهدانی هستند که از حیثیت این ملت دفاع می کنند و ما تا آخر این ماجرا که غروب مطلق دشمنان ماست، ایستاده ایم و به پیروزی ایمان داریم و آن را تعقیب خواهیم کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار