رئیس مجلس خطاب به هیئت مدیره شرکت مخابرات گفت: شرکت مخابرات صرفاً بخش خصوصی محسوب نمی شود و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند. لذا بهتر است بنا بر اقتضائات کنونی، در خصوص افزایش تعرفه ها تأمل کنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا ،  اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات امروز در دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه کردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه بهتر است در شرایط فعلی اقتصادی کشور تغییر و افزایش تعرفه ها اعم از مالیات و عوارضی که به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، گفت: شرایط کشور به دلیل اعمال تحریم ها متفاوت است لذا به مسئولان تغییر تعرفه ها را توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها مطلوب نیست .
وی خطاب به هیئت مدیره شرکت مخابرات بیان کرد: شرکت مخابرات صرفاً بخش خصوصی محسوب نمی شود و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند. لذا بهتر است بنا بر اقتضائات کنونی، در خصوص افزایش تعرفه ها تأمل کنید.
در ادامه این دیدار، مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات در این جلسه گزارشی در خصوص هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شرکت مخابرات ارائه کردند.
انباشت نیروی انسانی در شرکت مخابرات، هزینه کرد سالانه بین 700 تا 800 میلیارد تومان برای 47 هزار بازنشسته این شرکت و افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز از دیگر مسائل مطروحه از سوی هیئت مدیره شرکت مخابرات در دیدار و گفت وگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.
انتهای پیام/4129/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار