سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می گوید تحت تأثیر عملکرد مهاجمان تیمش قرار گرفته است.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، اولگنار سولسشایر که تیم تحت هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در بازی تکراری از دور سوم جام حذفی انگلیس پذیرای ولورهمپتون است، درباره فعالیت این باشگاه در نقل وانتقالات زمستانی جاری از جمله تلاش برای جذب برونو فرناندس از اسپورتینگ لیسبون گفت: خبر جدیدی درباره نقل وانتقاات ندارم. اگر اتفاقی در این خصوص بیفتد، حتماً شما (خبرنگاران) را در جریان خواهیم گذاشت اما در حال حاضر خبری نیست.
وی همچنین در تمجید از مهاجم 18 ساله اش که این فصل در 28 بازی از رقابت های مختلف آمار 11 گل زده و 4 پاس گل از خود برجای گذاشته، اظهار داشت: به نظرم گرین وود دوران حرفه ای سطح بالا و طولانی در پیش خواهد داشت. بگذارید ابتدا میسون در منچستریونایتد جا بیفتد، سپس درباره حضور او در تیم ملی فوتبال انگلیس و احتمال بازی اش در یورو 2020 صحبت کنیم. تمرکز گرین وود در حال حاضر انجام بازی های بیشتر برای منچستریونایتد و پیشرفت کردن است و این کار با انجام بازی های بیشتر برای ما تحقق خواهد یافت.
سرمربی نروژی شیاطین سرخ همچنین درباره مهاجمان تیمش اظهار داشت: مهاجمان ما سخت در تلاش هستند تا به سطح بالاتری برسند. همه آنها خوب کار می کنند. میسون در فصل اولش شگفت انگیز بوده، مارکوس رشفورد در حال پیشرفت است و آنتونی مارسیال هم که هشت هفته دور از میادین بود. من تحت تأثیر عملکرد آنها قرار گرفته ام.
توافق منچستریونایتد با ستاره اسپورتینگ لیسبون
سولسشایر درخصوص وضعیت مدافع ساحل عاجی اش هم گفت: اریک بایی در آستانه بازگشت به میادین است. احتمال دارد او به بازی یکشنبه با لیورپول برسد. او قرار است امروز برای تیم زیر 23 سال به میدان برود و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار