با پیگیری های استاندار خراسان جنوبی رقم خورد:

موافقت بانک سپه کشور با پرداخت تسهیلات ویژه به محور دیهوک- فردوس- بجستان

لوگوی وزارت کشور وزارت کشور . سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۱۳
در نتیجه پیگیری های استاندار خراسان جنوبی، بانک سپه کشور با پرداخت تسهیلات ویژه به محور دیهوک- فردوس- بجستان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، ملانوری در دیدار با چقازردی، مدیر عامل بانک سپه کشور، محور دیهوک- فردوس- بجستان را یکی از مسیرهای پرتردد استان برشمرد.
وی با اشاره به قرار گیری شهرستان های طبس و فردوس در مسیر یکی از کریدورهای اصلی کشور، تصریح نمود: آمار جمعیت سیال و شناوری که از این شهرستان ها عبور می کنند، بسیار بالاست و می طلبد امکانات و خدماتی برای رفاه حال این افراد تأمین گردد.
به گفته وی؛ یکی از مهمترین خدمات رفاهی، ایمن سازی محورهای مواصلاتی است تا سفری امن و راحت را برای مسافران این مسیر رقم زند.
استاندار در ادامه از وضعیت فیزیکی محور دیهوک- فردوس- بجستان گفت و به تشریح برنامه های استان برای تکمیل پروژه دوبانده سازی این مسیر پرداخت.
ملانوری متذکر شد: بهره برداری از بخشی از این مسیر، جزو برنامه های سال جاری است که در حال حاضر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی تأکید کرد: با توجه به آمار بالای تصادفات، بهسازی و دوبانده سازی این محور از مطالبات به حق مردم این منطقه می باشد.
شایان ذکر است: این دیدار که با حضور داعی مدیرکل راه و شهرسازی همراه بود، مدیر عامل بانک سپه کشور، موافقت نهایی خود را مبنی بر پرداخت ٥٠ میلیاردتومان تسهیلات در قالب ماده ٥٦ به محور دیهوک- فردوس- بجستان اعلام نمود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار