گروه فعالیت های قرآنی مدیر مؤسسه قرآنی فرقان یاسوج از تعطیلی مهد قرآنی گل یاس به علت عدم حمایت مالی خبر داد.

زهرا رسایی، عضو اتحادیه و تشکل های قرآنی کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با ایکنا ، اظهار کرد: مؤسسه قرآنی فرقان یاسوج از سال ۱۳۹۰ در گروه دختران و پسران نوجوان و جوان با فعالیت 3 نفر مربی با کسب مجوز از ارشاد اسلامی راه اندازی شده است.
وی کلاس های روخوانی، روان خوانی، تجوید، حفظ جزء 30، حفظ جزء 1 همراه با تفسیر و ترجمه و مفاهیم را از برنامه های اجرایی مؤسسه برشمرد.
مدیر مؤسسه قرآنی فرقان یاسوج افزود: مهد قرآنی گل یاس تحت پوشش بسیج جامعه زنان به علت عدم حمایت مالی تعطیل شده است. پیش دبستانی گنجینه نور با حضور 15 شرکت کننده در ساختمان دارالقرآن آموزش و پرورش مستقر است.
وی از ریزش 60 درصدی قرآن آموزان در مؤسسه قرآنی فرقان خبر داد و بیان کرد: در صورت حمایت مالی، کلاس های مفاهیم و تفسیر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.
مدیر مؤسسه قرآنی فرقان یاسوج گفت: مؤسسه در حوزه حضرت کوثر(س) پایگاه حضرت مریم(س) تلخسرو مستقر بوده که به علت نبود سرویس بهداشتی و امتیاز گازکشی فعالیت خاصی ندارد.
رسایی درصد تجهیزات و امکانات این مؤسسه را در حد صفر درصد دانست و یادآور شد: لازم است خیران و مسئولان قرآنی وارد میدان عمل شوند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار