معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از راه اندازی سه مرکز نقاهتگاه در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران خبر داد.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشگی یاسوج، جلال پورانفرد در برنامه زنده استودیو سلامت، اظهار داشت: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل که با ابلاغ بیش از ۱۵۰نیروی پرستار در این مراکز نقاهتی در شهرستان های بویراحمد،کهگیلویه و گچساران راه اندازی شده است.
وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای خط مقدم سلامت کشور و عرض خسته نباشید به همکاران عزیزمان در بهداشت و درمان کشور بیان کرد: با توجه به اینکه کشور ما مانند سایر کشورهای دیگر درگیر بحران کرونا ویروس می باشد، تمهیداتی برای کنترل این بیماری انجام شده است که لازمه نتیجه گرفتن این تمهیدات و اثربخشی آن در گرو مشارکت های مردمی می باشد.
وی افزود: همکاران ما در بهداشت و درمان مانند یک سد در برابر این بیماری هستند که به صورت شبانه روزی مقاومت می کنند اگر این سد بشکند خیلی از تلاش های ما در جهت پیشگیری و کنترل این بیماری از بین خواهد رفت.
وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به سایر دانشگاه های کشور پیشرفت قابل محسوسی دارد که بیانگر تلاش های صادقانه و شجاعانه کادر عملیاتی و ستادی دانشگاه در این مدت است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: طرح غربالگری از دیگر تمهیدات انجام شده است. این کار توسط شبکه های بهداشت صورت می پذیرد، کنترل و شناسایی افرادی که احیانا آلوده شده اند.
پورانفرد گفت: خوشبختانه در بحث غربالگری از اولین استان هایی هستیم که تقریباً ۹۴ درصد از مشخصات افراد از طریق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار