کرمان- ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ضمن تشریح محدودیت های کرونایی در این استان، از غیرحضوری شدن تمام مراکز آموزشی و الزام مدیران به اجرای ۵۰ درصد دورکاری کارمندان خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با تشریح محدودیت هایی کرونایی در این استان افزود: در حوزه اداری، کارکنان دولت شامل مصوبه سازمان امور اداری استخدامی می شوند که اجازه داده تا ۵۰ درصد کارمندان دورکاری لحاظ شود.
سه شهرستان استان کرمان در وضعیت فوق بحرانی 
 وی با اشاره به این مطلب که وضعیت استان کرمان به لحاظ بیماری کرونا ویروس قرمز است و بعضی از شهرستان ها مانند بافت، بردسیر و رفسنجان حادتر از قرمز هستند ، ادامه داد: معتقدیم تعدادی از شهرستان های شمالی استان مانند سیرجان و زرند نیز باید به این گروه اضافه شوند.
جانشین استاندار کرمان در ستاد استانی مقابله با کرونا اظهارداشت: در حال حاضر با سه شهرستان فوق بحرانی بردسیر، بافت و رفسنجان مواجه هستیم که شیوه نامه های بهداشتی در آنها براساس مصوبه ستاد ملی کرونا خواهد بود و تمام صنوف آنها به غیر از صنوف دسته یک که ضروریات و مایحتاج مردم اعم از مواد غذایی و بهداشتی را تامین می کنند، تعطیل هستند.
بصیری با اشاره به این مطلب که اطلاعیه وزارت بهداشت و درمان برای شهرستان های بردسیر، بافت و رفسنجان از صبح پنجم آبان ماه اعلام و به فرمانداران ابلاغ شده است، ادامه داد: محدودیت ها طبق روال دبیرخانه ستاد استانی بلافاصله به گروه ها، ادارات و دستگاه های مربوطه ابلاغ شدند.
وی خاطرنشان کرد: ۲۲ گروه بازرسی در استان کرمان هم وظیفه دارند که نظارت بر اجرای محدودیت ها را داشته باشند، اما از شهروندان درخواست داریم قبل از ورود گروه های بازرسی، موارد ابلاغی را اجرا کنند.
معاون استاندار کرمان افزود: در حوزه مراکز آموزشی هیچگونه استثنایی وجود ندارد و تمام مراکز آموزشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار