هروی: خاطرات تلخ و شیرین زیادی با روحانی دارم/ موفقیت حسین باعث سربلندی ایران می شود

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۷
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: با حسین روحانی چندین سال خاطرات تلخ و شیرین داشته ام و قطعا موفقیت حسین در روسیه باعث سربلندی کاراته ایران می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین روحانی یکی از قهرمانان پرافتخار کاراته ایران با عقد قراردادی یکساله و تا المپیک توکیو هدایت تیم ملی کاراته بزرگسالان روسیه را برعهده گرفت. روحانی پس از هماهنگی های لازم با رئیس فدراسیون کاراته روسیه بامداد روز جمعه راهی این کشور شد تا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند.
شهرام هروی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که مرحله جدید اردوهای تیم ملی کاراته از چه روزی آغاز خواهد شد، گفت: برای حضور در لیگ جهانی کاراته وان، ما دو مرحله اردوهای تمرین را پشت سر گذاشتیم و مرحله سوم اردوی تیم ملی از روز دوشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد و این مرحله از اردوها تا 28 ادامه خواهد داشت. به غیر از لیگ جهانی اسپانیا، ما پنج مرحله مسابقات دیگر که چهار مرحله آن ترمیان لیگ و یک مرحله آن سری آ است باید شرکت کنیم تا تکلیف سهمیه ها در رنکینگ المپیک مشخص شود. 
وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد توافق حسین روحانی با فدراسیون کاراته روسیه چیست، گفت: موفقیت های کاراته ایران در چندین دوره مسابقات قهرمانی جهان، بازی های آسیایی و لیگ های جهانی باعث شده تا کشورهای مختلف دنیا راغب شوند تا از مربیان ایرانی استفاده کنند. جای خوشحالی دارد که قهرمان بزرگی مثل حسین روحانی سرمربی کاراته کشور روسیه شده است. نباید فراموش کنیم که روس ها در کاراته دنیا صاحب سبک هستند و قطعا روحانی می تواند کاراته روسیه را به روزهای اوج خود بازگرداند. روحانی قهرمان و مربی پرافتخاری در کاراته ایران و دنیا بوده و است، امیدوارم که موفقیت های او با تیم کاراته روسیه ادامه داشته باشد.
سرمربی تیم ملی در ادامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار