پیش فروش الکترونیکی اولین شماره نشریه ی «مسیر» دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای آغاز شد و تصویر جلد آن پس از دیدارها و سخنرانی روحانی که باعث عصبانیت و ناراحتی کاخ سفید نشینان و ترامپ شده، می تواند درد و ناراحتی آنها را تشدید کند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، تصویر جلد این نشریه، به عکس دیده نشده ای از حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان و سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی اختصاص دارد. 
دیدارها و سخنرانی دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان در روزهای اخیر در نیویورک باعث عصبانیت و ناراحتی مقامات آمریکایی شده تا حدی که ترامپ بامداد پنج شنبه طی دستورالعملی ورود مقامات ایرانی به آمریکا را ممنوع اعلام کرد. حال انتشار این عکس می تواند درد ترامپ را بیشتر کند چون نشان می دهد همزمان که سرداران عرصه دیپلماسی در نیویورک در حال مبارزه با سیاست های خسمانه آمریکا و اسراییل و متهدان شان هستند، سرداران عرصه نظامی هم در کنار سرداران محور مقاومت و مقام معظم رهبری در حال مبارزه با همان سیاست ها هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار