نخستین اختلاف برانکو با ستاره های الاهلی؛ جنجال السومه!

تابناک چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴
به نظر می رسد برانکو شکستن شاخ غول ها در فوتبال عربستان را با ادب کردن السومه شروع کرده است. این ستاره از نیمکت نشینی عصبی بود و قبل از اینکه به میدان بیاید پیراهن الاهلی را بر زمین کوبید که ویدئوی آن نیز در فضای مجازی هست.

ماجرای برخورد برانکو با ستاره های یاغی در عربستان شروع شده و بعید است سعودی های ستاره پرست تاب اصلاحات انضباطی مرد کروات را داشته باشند.
به گزارش تابناک ورزشی، در نخستین اختلاف جدی برانکو ایوانکوویچ در تیم جدیدش، مهاجم سوریه ای و گرانقیمت الاهلی عربستان به نیمکت نشینی خود در دیدار برابر الهلال واکنش جنجالی نشان داد.
به نقل از یورو اسپورت، الاهلی عربستان در دیدار برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال رفت و توانست با یک گل به پیروزی برسد، اما با توجه به شکست ۴ بر ۲ در دیدار رفت حذف شد. این نتیجه حواشی زیادی بخصوص بعد از بازی رفت ایجاد کرد. در دیدار برگشت برانکو که نیاز مبرمی به گلهای زیاد داشت، دست به تصمیم عجیبی زد که باعث تعجب فوتبال دوستان عربستانی شد.
این مربی کروات که دومین بازی رسمی خود را در الاهلی تجربه کرد، عمر السومه بهترین و سرشناس ترین بازیکن تیمش را نیمکت نشین کرد و در دقیقه ۷۰ او را به بازی فرستاد. این درحالی بود که الاهلی به شدت نیاز به گلزنی در این دیدار داشت. السومه از این تصمیم برانکو عصبی و ناراحت بود و قبل از اینکه به میدان بیاید پیراهن الاهلی را بر زمین کوبید.
ویدئویی که مهاجم سوریه ای الاهلی پیراهن تیمش را بر زمین می کوبد بازتاب زیادی در رسانه های عربستانی داشته و بعضی این رفتار او را بی احترامی به باشگاه الاهلی می دانند و خواستار محروم شدن این بازیکن هستند. برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس نشان داده که با هرگونه بی نظمی مقابله می کند و باید دید که چه برخوردی با این مهاجم سوریه ای خواهد داشت. او در ایران بازیکنان زیادی شامل رامین رضاییان، محسن مسلمان، پیام صادقیان و ... را از تیمش کنار ...

سرخط اخبار