دروازه بان پرسپولیس گفت: اگر لازم باشد تمام پول هایی که در زمان حضورم در تیم ملی گرفته ام را به پرسپولیس قرض می دهم.
به گزارش ایلنا، علیرضا بیرانوند پس از برد دو بر یک مقابل گل گهر سیرجان گفت: نیمه اول بازی بسیار سرد در جریان بود اما با حضور هواداران به گرمای بازی افزوده شد. دست تک تک هواداران را می بوسم. امیدوارم هفته آینده بیشتر به ورزشگاه بیایند؛ گرچه دیدار هفته آینده در تهران نیست اما بدون حضور این هواداران به هیچ جا نمی رسیم. ما به حمایت آنها نیاز داریم تا تیم نتیجه بگیرد. 
وی افزود: یک نتیجه خوب به دست آوردیم و این برد را به همه به بازیکنان، هواداران، مجموعه عوامل باشگاه تبریک می گویم. 
بیرانوند در مورد صحنه پاس اشتباهش اظهار داشت: نه مشکل خاصی نبود من ریلکس هستم اگر نگاه کنید مشکلی روی این پاس ها ندارم و این از اعتماد به نفس بالای من نشأت می گیرد. آقای کالدرون در این مورد محدودیتی قائل نشده اما کی روش در مورد این مسائل خیلی سختگیر بود. طبیعی است از 10 پاس یک پاس هم اشتباه ارسال شود. شما گلر بارسلونا را ببینید شاید هر بازی 5 پاس اشتباه بدهد قرار نیست با هر پاس اشتباه گل بخوریم. آن صحنه خطا شد و در نهایت مشکلی هم به وجود نیامد.
گلر ملی پوش پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود 80 هزار دلار به باشگاه قرض داده است، گفت: اگر قرار باشد به خاطر پول مربی برود، حاضر هستم تمام پول هایی را که از سال اول حضورم در تیم ملی دریافت کرده ام را به باشگاه پرسپولیس بدهم. البته فکر نمی کنم آنها فعلاً پول کم بیاورند. من 80 هزار دلار در خانه دارم و اگر بخواهند می توانم آن را تقدیم باشگاه کنم.
وی با خنده گفت: امیدوارم کسی فکر سرقت این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار