ماجرای پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس

لوگوی تیتربرتر تیتربرتر . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۰:۳۶

به گزارش تیتربرتر؛ بعد از جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس و حضور در العربی گفته می شود قرار است او بار دیگر به پرسپولیس بازگردد تا در جمع سرخپوشان حضور یابد.همچنین با محرومیت آل کثیر و ضعف مهاجمان پرسپولیس ظاهرا شهریار مغانلو دیگر گزینه سرخ ها است. جزئیات پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس
جزئیات پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس
شهریار مغانلو که در فصل گذشته پیکان بازگشته بود، در این تیم عملکرد موفقی داشت که باعث شده بود باشگاه های پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان به دنبال جذب وی باشند اما در نهایت این مهاجم تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد.
در آستانه نقل و انتقالات زمستانی، بار دیگر شایعات در مورد انتقال این بازیکن به باشگاه های ایرانی داغ شده است و گفته می شود باشگاه پرسپولیس با توجه به ضعف در خط هجومی خود علاقه مند به جذب این بازیکن است.
مغانلو در آخرین صحبت های خود درباره احتمال بازگشت به ایران گفته است: هیچ کس از فردا خبر ندارد. تلاش من این است که بتوانم به تیمی بهتر از سانتاکلارا بروم و همچنان در اروپا حضور داشته باشم. درباره پیشنهاد پرسپولیس هنوز صحبتی نشده است ولی چیزی مشخص نیست.
ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس به احتمال جذب ۲ لژیونر از سوی سرخ ها واکنش نشان داد.
شکوری درخصوص شایعات جذب شهریار مغانلو برای تقویت خط حمله گفت: اجازه بدهید درباره گزینه ها صحبت نکنم، شرایط حرفه ای ایجاب می کند نسبت به بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی دیگر است با احتیاط بیشتری رفتار شود. بهتر است با صحبت نکردن درباره نفرات، باشگاه پرسپولیس را دچار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار