دست نشان: پرسپولیس برای صدرنشینی به مصاف ما می آید/داور بازی فردا من را نگران کرده است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۹
دست نشان: پرسپولیس برای صدرنشینی به مصاف ما می آید/داور بازی فردا من را نگران کرده است
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: پرسپولیس به دنبال رفتن به صدر جدول است و این مسئله کار ما را فردا سخت می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نادر دست نشان در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولس گفت:با توجه به شرایط پرسپولیس از وقتی من آمدم سعی کردیم از نظر روحی روانی تیم را بالا بکشیم . مدیریت باشگاه هم تلاش خودش را کرده و نتیجه خوبی در آبادان گرفتیم و حالا بازیکنان با انگیزه بیشتری کار می کنند.درباره بازی فردا باید بگویم از نظر انگیزه نیازی به حرف من نیست چرا که پرسپولیس تیم بزرگی است و آنها به دنبال رفتن به صدر جدول هستند و این مسئله کار ما را سخت م ی کنند ولی ما انگیزه کافی داریم. راهی جز بردن نداریم چون به اندازه کافی از جدول عقب هستیم.
وی در خصوص اینکه به خبرنگاران توهین شده، افزود: من الان متوجه این مسئله شدم و اگر اتفاقی افتاده عذرخواهی می کنم چون خبرنگاران زحمتکش هستند ولی مدیریت باشگاه عوض شده و شاید به دلیل مشغله زیادی که دارند یادشان رفته اما من قول می دهم حتما عذرخواهی کنند.
سرمربی سپیدرود در مورد محرومان ومصدومانش در بازی فردا تصریح کرد: بازیکن مصدوم ما فقط محمدرضا مهدوی است که فعلا به صورت اختصاصی تمرین می کند. ما 9 بازی داریم که باید در لیگ بمانیم و با نگاه برد فردا به زمین می رویم. برای ما حضور تماشاگران و پیاده کرده تاکتیک ها مهم است هر چند پرسپولیس به دلیل حضور در آسیا انگیزه مضاعفی دارد.
دست نشان درباره عوض شدن کمک داور بازی تصریح کرد: به هر حال داور خط عوض شده اما آقای زرگر داور بازی داوری است که من را دو بار بدون اینکه توهین کند اخراج کرده و این مسئله باعث نگرانی ام شده. البته ما برای کارهای سخت ساخته شدیم.
وی در ادامه نشست خبری افزود: ما یک جای خالی در تیم داریم و باید با گرفتن بازیکن آزاد آن را پر ...

[ مشاهده متن کامل دست نشان: پرسپولیس برای صدرنشینی به مصاف ما می آید/داور بازی فردا من را نگران کرده است فارس نیوز ]