سردار سلامی: تحریم ها نسخه بی نیازی ملت است

ساعت 24 پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲
ساعت 24-فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید که ایستادگی ملت در برابر تحریم های اقتصادی دشمنان به منزله ایستادن و سکون نبوده، بلکه به معنای حرکت و پیشرفت است.

سرلشکر حسین سلامی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از سد در حال ساخت نرماب چهل چای شهرستان مینودشت در شرق استان گلستان به خبرنگاران گفت: امروز کشور ما در حال نبرد اقتصادی است و بایستی در این نبرد کشور را بسازیم و قوی شویم.
وی بابیان اینکه تحریم ها نسخه بی نیازی ملت است، افزود: باید با کار و تلاش بیشتر آثار تحریم بر مردم را کاهش دهیم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای منویات رهبری انقلاب علاوه بر مجاهدت در این بخش یعنی ساخت و تکمیل زیرساخت ها و نیز اجرای طرح های محرومیت زدایی، در حوزه دفاعی هم هر روز بر قدرت خود می افزاید.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه بایستی پیشرفت کنیم و کشور خود را بسازیم تا از بیگانان به صورت کامل بی نیاز شویم، تصریح کرد: البته اکنون هم از آنان بی نیاز هستیم، اما باید سرعت کار و تلاش ها را بیشتر کنیم.
وی با تاکید برضرورت تخصیص اعتبارات لازم ازسوی دولت برای تکمیل طرح های عمرانی و زیرساختی در دست ساخت از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران، خاطرنشان کرد: درصورت تحقق این مهم، سپاه آمادگی دارد طرح ها را در زمان کوتاه تر از موعد مقرر تکمیل و به دولت و ملت تحویل دهد، زیرا کشور به این طرح ها که عمدتا زیرساختی است، نیاز دارد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پیشرفت ۷۸ درصدی سد نرماب چهل چای مینودشت خبر داد و گفت: درصورت تامین اعتبار مورد نیاز، عملیات احداث مخزن این سد که ۱۲۵ میلیون متر مکعب یعنی به اندازه سه سد "گلستان، بوستان و وشمگیر" استان گلستان ظرفیت دارد، تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.
سرلشکر سلامی افزود: هم اکنون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران ۵۰ درصد از سدها و مخازن مورد ...

سرخط اخبار