تشکیل معاونت فضای مجازی در ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر

واحد مرکزی خبر سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۴
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از تشکیل معاونت رسانه و فضای مجازی در این ستاد برای مقابله با ناهنجاری های فضای مجازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم، حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، گفت: با توجه به ناهنجاری های زیاد در فضای مجازی، معاونت رسانه و فضای مجازی برای مقابله با این ناهنجاری ها تشکیل می شود.
وی سیاست جدید این ستاد را سیاستی ترویجی دانست و گفت: با اجرای این سیاست، امربه معروف و نهی از منکر، به فرهنگ عمومی تبدیل خواهد شد.
آشتیانی برنامه های سال گذشته این ستاد را نیز برشمرد و افزود: تشکیل شورا های امربه معروف و نهی از منکر در ادارات، بخش های استان و پردیسان، و راه اندازی دفتر طلایه داران امربه معروف و نهی از منکر در میدان آستانه و مسجد جمکران، تشکیل شورا های تخصصی در اصناف مختلف حمایت از گروه های فعال امر به معروف و آموزش نیرو ها از مهمترین آن ها بوده است.
آیت الله سعیدی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز در این جلسه گفت: عمل به معروف و نهی از منکر نشان می دهد که افراد متدین نسبت به منکرات بی تفاوت نیستند.
وی تصریح کرد: متدینین نباید احساس کنند که ارتکاب منکرات عادی شده است بلکه باید بدانند که با منکر برخورد می شود.