اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا (فاصله گذاری اجتماعی) که از روز هشتم فروردین ماه آغاز شد، با رعایت دقیق ۱۲ بند تا پایان فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با صدور اطلاعیه ای، نکات ۱۲ گانه ای که در امتداد طرح فاصله گذاری تا پایان فروردین ماه اجرایی خواهند شد، به عموم مردم یادآوری کرد.
به گزارش «تابناک»، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:
باسمه تعالی
اطلاعیه شماره ۵ کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
ضمن تقدیر و سپاسگزاری مجدد از همراهی و همکاری عموم مردم در سراسر کشور که تا کنون، منجر به اجرای موفق مراحل مختلف مقابله با بیماری کرونا شده است و با عنایت به تصمیمات چهاردهمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در حضور ریاست محترم جمهوری، به استحضار ملت شریف و عزیز ایران می رساند؛ اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا (فاصله گذاری اجتماعی) که از روز هشتم فروردین ماه آغاز شد به ترتیب ذیل الذکر، تا پایان فروردین ماه سال جاری ادامه دارد:
۱- صرفاً افراد بومی ساکن (مقیم) هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده و ورود افراد غیر ساکن، ممنوع است .
۲- خروج افراد غیر ساکن برای رفتن به محل سکونت خود بلامانع است. این افراد در طول مسیر اجازه ورود به شهر ها را ندارند و از کنار گذر ها عبور خواهند کرد.
۳- مدارس و دانشگاه ها کماکان تعطیل است.
۴- پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها، مراکز تفریحی، استخر ها و اماکن مشابه که محل تجمع افراد هستند کماکان تعطیل است.
۵- فعالیت ادارات دولتی از ۲۳ فروردین ماه با ترتیبات جدید برابر بخشنامه سازمان اداری و استخدامی در خصوص میزان نیروی انسانی و ساعات کاری ادامه می یابد.
۶- برگزاری هرگونه تجمع و مراسم رسمی، غیر رسمی و مذهبی همچنان ممنوع است.
۷- برگزاری اعیاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار