فینال جام حذفی در فولاد آره نا؟

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۳
فینال جام حذفی در فولاد آره نا؟
اگر از یکی دو ترقه ای که در بین دو نیمه و در لحظه اعلام پنالتی برای سپاهان در زمین منفجر شد بگذریم افتتاحیه ورزشگاه فولاد آره نا یک روز فوق العاده و بی نقص برای فوتبال ایران بود.

ورزش سه: اگر از یکی دو ترقه ای که در بین دو نیمه و در لحظه اعلام پنالتی برای سپاهان در زمین منفجر شد بگذریم افتتاحیه ورزشگاه فولاد آره نا یک روز فوق العاده و بی نقص برای فوتبال ایران بود.
 این ورزشگاه زیبا در بلوار خلیج فارس شهر اهواز در آخرین دیدار فولاد در سال 1397 افتتاح شد تا بازیکنان و کادرفنی و مدیران این تیم با امیدواری کامل به استقبال سال جدید بروند. ورزشگاه فولاد آره نا ورزشگاه جدید با چمنی صاف و طراحی زیباست که شاید به سادگی بشود آن را زیبا ترین ورزشگاه ایران نامگذاری کرد. ورزشگاهی که ویژگی اصلی آن نزدیکی هواداران به زمین و گنجایش منطقی آن برای مسابقات فوتبالی است که قرار است در شهر اهواز برگزار بشود.
فولاد آره نا امروز از ساعت حول و حوش 13 میزبان هواداران تیم فولاد بود و حدود 1000 هوادار سپاهانی در قسمت دیگری از ورزشگاه جای گرفتند. اگرچه با توجه به برگزاری این بازی در ساعت 15 ورزشگاه پرنشد اما هر کسی که تماشای این مسابقه از نزدیک را از دست داد ضرر کرد چرا که اتمسفر ویژه ای که در ورزشگاه حاکم بود هرگز در هیچ مسابقه ای از لیگ اتفاق نیفتاده بود؛
اما نکته عجیب در این باره ...

[ مشاهده متن کامل فینال جام حذفی در فولاد آره نا؟ برترینها ]