حسینی: طرح های متعددی برای توسعه معارف اسلامی در آموزش و پرورش اجرا کردم

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دیدار با آیت الله امامی کاشانی گفت: در دوران خدمت خود در این وزارتخانه طرح های متعددی در جهت توسعه معارف اسلامی اجرا کرده است.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، سرپرست وزارت آموزش وپرورش در حاشیه مراسم خاکسپاری دکتر محمدرضا حافظی با آیت الله امامی کاشانی دیدار کرد.
در این دیدار آیت الله امامی کاشانی با تأکید بر توسعه مدارس معارف اسلامی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش یکی از مهمترین مکان هایی است که می توان از آن برای بسط و گسترش معارف اسلامی استفاده کرد.
در ادامه حسینی با اشاره به سیاست های مهم آموزش و پرورش گفت: توسعه ارزش های دینی و باورهای علوم و معارف اسلامی از سیاست های مهم آموزش و پرورش است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید توسعه مشارکت دستگاه ها و نهادها با آموزش و پرورش در راستای سند تحول انجام گیرد.
وی با بیان اینکه که در دوران خدمت خود در آموزش و پرورش طرح های متعددی در جهت توسعه معارف اسلامی اجرا کرده است، گفت: انشالله در برنامه ها و سیاست های وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به قرآن، نماز و عترت خواهیم داشت.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش: طرح «رتبه بندی معلمان» به زودی به صحن هیئت دولت می رود
خداحافظی با مدارس خشتی و گلی به جز استان سیستان و بلوچستان تا اول مهر

سرخط اخبار