بررسی طرح های سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار، تفحص ها از فولاد مبارکه و وزارت جهاد کشاورزی و همچنین نشست های مشترک کمیسیون امنیت ملی با وزیر اطلاعات و کمیسیون برنامه با قالیباف بخشی از دستور کارهای هفته آتی کمیسیون های مجلس است.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده منتشر شد.
کمیسیون های خاص
کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را در دستور خود دارد.
کمیسیون اصل نود طرح انتظام بخشی فرایند واگذاری بنگاه های دولتی را به عنوان کمیسیون فرعی بررسی می کند.
کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گزارش عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) از فعالیتها و چگونگی مشارکت قرارگاه در جهش تولید با تاکید بر امور زیربنایی و صنعت پیمانکاری با حضور فرمانده این قرارگاه و همچنین لایحه مشارکت عمومی- خصوصی را مورد بررسی قرار خواهد داد.
کمیسیون های تخصصی
در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری سند آمایش آموزش عالی کشور با حضور معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بررسی می شود. به علاوه غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخ به پرسش های شش نماینده به این کمیسیون دعوت شده است.
کمیسیون اجتماعی از معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بیمه زنان خانه دار دعوت کرده است. این کمیسیون بررسی طرح مدیریت تعارض منافع را هم ادامه می دهد و شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رحمانی فضلی وزیر کشور را برای پاسخگویی به پرسش نمایندگان فراخوانده است.
در دستور کار کمیسیون اقتصادی بررسی طرح اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی، مصوب 1372/6/7 قرار دارد.
ادامه بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در دستور کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است. حجت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار