نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- در سومین روز کاری سال ۱۳۹۹ قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون ۱۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

روز گذشته هفتم فروردین ماه و در آخرین روز کاری هفته اول سال ۹۹ اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا را اعلام کرد که بر این اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۶ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۶ میلیون تومان معامله شد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۶۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۶۰۹ دلار قیمت خورد. با وجود تعطیلی بازار در روز جمعه هشتم فروردین، آخرین قیمت ها از بازار روز پنجشنبه در جدول زیر آمده است.
جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز
مظنه دلار
۱۵۹۰۰
مظنه یورو
۱۷۴۰۰
مظنه پوند
۱۹۳۴۰
مثقال طلا
۲۶۶۵۰۰۰
طلای۱۸عیار
۶۱۵۲۰۰
سکه جدید
۶۱۳۴۶۰۰
نیم سکه
۳۰۸۷۰۰۰
ربع سکه
۱۷۹۲۴۰۰
سکه گرمی
۹۷۵۹۰۰
انس طلا
۱۶۳۱ دلار
بیشتر بخوانید
پیش بینی بازار های سرمایه گذاری در سال ۹۹
زمان واریز یارانه معیشتی فروردین ۹۹ مشخص شد؛ مبلغ یارانه چقدر است؟
مسافران سریعا به خانه های خود بازگردند/ توقیف خودرو و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار قانون شکنان قیمت طلا بعد از تعطیلات عید نوروز چه می شود؟
با توجه به اتفاقات اخیر طی یک سال گذشته از جمله افزایش نگرانی ها از شیوع ویروس کرونا، سقوط بازار نفت و بی ثباتی بازارهای سهام، تحلیلگران بیش از گذشته بر اظهارنظرهای خود مبنی بر رشد قیمت طلا، به عنوان دارایی امن تاکید می کنند.
شرکت خدمات مالی و بانکداری ولز فارگو هم به تازگی چشم انداز خود از آینده طلا را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار