بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) براساس مأموریت های محوله از سوی ستاد اجرایی، در دومین سال فعالیت اشتغال زایی اجتماع محور خود در استان کردستان، بیش از ۱۵۰۰ طرح را در این استان راه اندازی می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)؛ با سفر معاون توسعه ی کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت و هیأت همراه به کردستان و بازدید از مشاغل ایجاد شده در این استان، دور دوم ایجاد فرصت های کسب وکار در روستاهای شهرهای کردستان با ایجاد ۱۵۰۰ طرح اشتغال زایی اجتماع محور آغاز شد.
به گفته معاون توسعه ی کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، راه اندازی این تعداد طرح اشتغال زایی تا پایان سال جاری باعث ایجاد ۴۲۰۰ شغل اجتماع محور در استان کردستان می شود.
رضا راضی زاده در تشریح اقدامات بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کردستان گفت: سال گذشته 238 طرح اشتغال زایی با ایجاد 520 شغل را با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال در روستاهای شهرستان های بیجار و سروآباد راه اندازی کردیم و برای سال 98 نیز ایجاد ۱۵۰۰ طرح اشتغال زایی در تمام 11 شهر استان کردستان هدف گذاری شده است.
وی اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد این تعداد طرح اشتغال زایی را 1800 میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: با راه اندازی ۱۵۰۰ طرح مذکور، بیش از ۴۲۰۰ شغل اجتماع محور در مناطق محروم و کم تر توسعه یافته استان کردستان ایجاد خواهد شد.
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) عنوان کرد: این ۴۲۰۰ شغل توسط سه مجری و 20 تسهیل گر اقتصادی - اجتماعی بنیاد برکت در قالب طرح اشتغال زایی اجتماع محور «سحاب» (سرمایه گذاری حمایتی اشتغال برکت) و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه ای، در رسته هایی هم چون دام پروری، صنایع دستی، پرورش بوقلمون و فرآوری محصولات باغی و کشاورزی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار