بوشهر| آغاز ساخت سد ارغون دشتستان به روایت تصویر

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
عملیات ساخت سد ارغون کلمه دشتستان با حضور استاندار بوشهر و با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی مردم منطقه آغاز شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان ، در راستای تامین آب آشامیدنی شهر و روستاهای شهرستان دشتستان ظهر امروز عملیات اجرایی ساخت سد ارغون کلمه آغاز شد.
سرپرست شرکت آب منطقه ای استان بوشهر در آیین ساخت این سد با اشاره به نیاز اعتباری سد ارغون اظهار داشت: سد ارغون کلمه دشتستان با اعتبار 200 میلیارد ریال در مدت 15 ماه اجراء می شود.
حسین باشی زادگان حجم مفید مخزن سد ارغون کلمه را 1.6 میلیون متر مکعب دانست و خاطر نشان کرد: این سد با ارتفاع 23 متر و طول تاج 230 متر ساخته می شود.
استاندار بوشهر هم با تاکید بر تامین آب آشامیدنی مردم افزود: یکی از اولویت های مهم استان بوشهر تامین آب آشامیدنی مردم است که در این راستا در یکسال گذشته طرح های مهمی در شهرها و روستاها اجرایی شده است.
عبدالکریم گراوند با اشاره به ساخت سدها و آب شیرین کن ها در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر بیان کرد: در این راستا تحول شگرفی در استان ایجاد شده که با افتتاح بخشی از این طرح ها تا یک ماه آینده جیره بندی آب از شبکه آبرسانی بوشهر برطرف می شود.
بوشهر| عملیات ساخت سد ارغون کلمه دشتستان آغاز می شود
سد ارغون دشتستان با اعتبارات استانی و وزارت نیرو ساخته می شود
بوشهر|سد ارغون دشتستان با 200 میلیارد ریال اعتبار اجراء می شود
وی بیان کرد: سد ارغون کلمه در راستای تامین آب آشامیدنی مردم شهر کلمه و روستاهای همجوار اجرایی شده و تا 15 ماه وارد مدار بهره برداری می شود.

سرخط اخبار